13 Şubat 2016 tarihinde açılışını gerçekleştirdiğimiz ÖZYİĞİT OTEL, Antalya’nın Gazipaşa İlçesinde Alkolsüz, Alternatif Tatil & Alternatif Aile Oteli sloganları ile misafirlerimize 30 oda ve 55 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Tesisimiz; Gazipaşa-Alanya Havaalanına yalnızca 3 Km uzaklıktadır. İstanbul, Ankara ve Avrupa’dan direkt, diğer Anadolu illerimizden aktarmalı uçuşların gerçekleştiği Gazipaşa-Alanya Havaalanı’ndan tesisimize ulaşım yalnızca birkaç dakika sürmektedir.
1500 metrekare alan üzerine kurulu tesisimizde 10 adet geniş yataklı oda ve 20 adet iki yataklı oda olmak üzere toplam 30 oda bulunmaktadır. Tesisimizin; Selinus Plajı’na uzaklığı 3 Km mesafededir.
Tesisimiz; 12 ay boyunca açık, ODA KAHVALTI olarak hizmet vermektedir. Öğle yemeği, akşam yemeği ile içecekler extra olarak ücretlendirilmektedir.
Tamamen kumdan oluşan ve Akdeniz bölgesinin en iyi plajlarından birisi olan Selinus Plajı tesisimizde tatil yapacak misafirlerimizin denizin keyfini doya doya çıkarabilmelerini sağlayacaktır. Tesisimizde; Alkol hizmeti sunulmamamaktadır.
Amacımız; konseptimiz doğrultusunda misafir memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak, rekabet ve hizmet gücünü arttırmaktır. 

 

OTEL TANITIM VİDEOSU